Ofertă acceptată Cumpărare directă

lucrari de reparatii si modernizare cladire

Număr anunț
DA21067527
Autoritate contractantă
COMUNA ALUNIS (PRIMARIA ALUNIS) (CUI 4662981)
Furnizor / câștigător
BRIGADIERUL S.R.L. (CUI 17060392)
Cod CPV
45233161-5 · Lucrari de constructii de trotuare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
21.776,43 RON
Valoare atribuită
21.776,43 RON
Data publicării
24.08.2018 12:40
Termen limită
29.08.2018 17:00
Data finalizării
27.08.2018 09:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.776,43 RON

din 21.776,43 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.