Ofertă acceptată Cumpărare directă

Case de marcat electronice fiscale, inclusiv servicii de fiscalizare si de mentenanta pentru un an

Număr anunț
DA21065822
Autoritate contractantă
Compania Nationala Administratia Porturilor Dunarii Maritime SA (CUI 11776466)
Furnizor / câștigător
BIB STAR SRL (CUI RO15965948)
Cod CPV
30142200-8 · Case de marcat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.521,68 RON
Valoare atribuită
2.521,68 RON
Data publicării
24.08.2018 11:04
Termen limită
29.08.2018 17:00
Data finalizării
27.08.2018 09:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.521,68 RON

din 2.521,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.