Ofertă acceptată Cumpărare directă

4312 5 2-BIT 1/4 25MM PZ2 NEGRU 5* /[1/10]

Număr anunț
DA21070741
Autoritate contractantă
URBIS S.A. Baia Mare (CUI RO10250004)
Furnizor / câștigător
FOERCH SRL (CUI RO22816329)
Cod CPV
44512910-4 · Varfuri de burghiu (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13,10 RON
Valoare atribuită
13,10 RON
Data publicării
27.08.2018 09:06
Termen limită
01.09.2018 17:00
Data finalizării
27.08.2018 09:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13,10 RON

din 13,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.