Ofertă acceptată
Cumpărare directă
HARTA DETALIATA A JUDETULUI CLUJ ACTUALIZATA 2018
- Număr anunț
- DA21072767
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02216 CLUJ-NAPOCA (CUI 15051428)
- Furnizor / câștigător
- STIUCA LILI SRL (CUI RO1515650)
- Cod CPV
- 22114300-5 · Harti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.008,39 RON
- Valoare atribuită
- 1.008,39 RON
- Data publicării
- 27.08.2018 11:06
- Termen limită
- 01.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.08.2018 12:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.008,39 RON
din 1.008,39 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro