Ofertă refuzată Cumpărare directă

Servicii de coordonator in materie de securitate si sanatate in munca

Număr anunț
DA21070676
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL ORADEA (CUI 4230487)
Furnizor / câștigător
Interprindere Individuala Cormos Viorel (CUI 28501354)
Cod CPV
79714000-2 · Servicii de supraveghere (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.000 RON
Valoare finală
55.966,38 RON
Data publicării
27.08.2018 09:02
Termen limită
01.09.2018 17:00
Data finalizării
27.08.2018 10:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.