Ofertă acceptată
Cumpărare directă
BOS GWS 9-125S Polizor unghiular Bosch Professional
- Număr anunț
- DA20882127
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI SIBIU (CUI 4306941)
- Furnizor / câștigător
- SMART TOOLS SIB SRL (CUI RO18454212)
- Cod CPV
- 42652000-1 · Unelte manuale electromecanice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 399 RON
- Valoare atribuită
- 399 RON
- Data publicării
- 20.07.2018 11:43
- Termen limită
- 25.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.07.2018 13:52
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
399 RON
din 399 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro