Ofertă acceptată Cumpărare directă

CAPAC WC ALB

Număr anunț
DA20880684
Autoritate contractantă
Centrul de ingrijire pentru persoane virstnice Arad (CUI 3519887)
Furnizor / câștigător
TEHNO TEKH SRL (CUI RO12145536)
Cod CPV
42943710-8 · Capace de baie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
84,04 RON
Valoare atribuită
84,04 RON
Data publicării
20.07.2018 10:26
Termen limită
25.07.2018 17:00
Data finalizării
20.07.2018 10:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

84,04 RON

din 84,04 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.