Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 3,1% sub estimat

GRANUDIAL BIBAG 5008, 650gr

Număr anunț
DA21072166
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL DE URGENTA "ELENA BELDIMAN" BARLAD (CUI 4446481)
Furnizor / câștigător
DIRECT PHARMA LOGISTICS SRL (CUI RO31647962)
Cod CPV
33181520-3 · Consumabile pentru dializa renala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.005 RON
Valoare atribuită
1.942,50 RON 3,1% sub estimat
Data publicării
27.08.2018 10:36
Termen limită
01.09.2018 17:00
Data finalizării
27.08.2018 16:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.942,50 RON

din 2.005 RON estimat 3,1%

Adjudecat la 96,9% din estimat · economie 62,50 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.