Ofertă refuzată Cumpărare directă

Lapte consum 1 litru

Număr anunț
DA21071897
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL BAIA MARE (CUI RO4006707)
Furnizor / câștigător
MULTI LACT SRL (CUI RO12066955)
Cod CPV
15511100-4 · Lapte pasteurizat (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
513 RON
Valoare finală
513 RON
Data publicării
27.08.2018 10:23
Termen limită
01.09.2018 17:00
Data finalizării
27.08.2018 11:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.