Ofertă refuzată
Cumpărare directă
reparatii apa canal pentru Comuna Zemes, judet Bacau
- Număr anunț
- DA21050414
- Autoritate contractantă
- COMUNA ZEMES (Consiliul Local al Comunei Zemes) (CUI 4277935)
- Furnizor / câștigător
- MARADI PREST ZEMEŞ S.R.L. (CUI 38825722)
- Cod CPV
- 45232150-8 · Lucrari pentru conducte de alimentare cu apa (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.201,67 RON
- Valoare finală
- 4.201,67 RON
- Data publicării
- 22.08.2018 12:47
- Termen limită
- 27.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.08.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.