Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Teava apa D.110
- Număr anunț
- DA21070582
- Autoritate contractantă
- COMUNA CIUREA (CUI 4540658)
- Furnizor / câștigător
- TEHNO WORLD SRL (CUI RO15231305)
- Cod CPV
- 44163160-9 · Conducte de distributie si accesorii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.860,68 RON
- Valoare atribuită
- 5.860,68 RON
- Data publicării
- 27.08.2018 08:55
- Termen limită
- 01.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.08.2018 10:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.860,68 RON
din 5.860,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro