Ofertă refuzată Cumpărare directă

Racord cu filet exterior - cot ppr

Număr anunț
DA21049779
Autoritate contractantă
SANATORIUL BALNEOCLIMATERIC DE COPII BUSTENI (CUI 2845591)
Furnizor / câștigător
ARTSANI COM SRL (CUI RO14528066)
Cod CPV
44163230-1 · Racorduri pentru tevi (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
35,30 RON
Valoare finală
35,30 RON
Data publicării
22.08.2018 12:11
Termen limită
27.08.2018 17:00
Data finalizării
27.08.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.