Ofertă acceptată Cumpărare directă

TEVI 80X40X3

Număr anunț
DA21032373
Autoritate contractantă
COMUNA LĂPUGIU DE JOS (CUI 4374180)
Furnizor / câștigător
VIDI PROD SERV SRL (CUI RO5184214)
Cod CPV
44163100-1 · Tevi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
38,66 RON
Valoare atribuită
38,66 RON
Data publicării
20.08.2018 11:57
Termen limită
27.08.2018 17:00
Data finalizării
27.08.2018 10:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

38,66 RON

din 38,66 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.