Ofertă acceptată Cumpărare directă

Bluzon pentru zbor rezistent la foc

Număr anunț
DA21069884
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 01836 (CUI 27036839)
Furnizor / câștigător
MATEI CONF GRUP SRL (CUI RO15158867)
Cod CPV
18213000-5 · Jachete de vant (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
71.940 RON
Valoare atribuită
71.940 RON
Data publicării
25.08.2018 12:08
Termen limită
01.09.2018 17:00
Data finalizării
27.08.2018 10:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

71.940 RON

din 71.940 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.