Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet produse de birou cod RTC pachet

Număr anunț
DA21074285
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM NORMAL BALENI (CUI 29146137)
Furnizor / câștigător
RTC PROFFICE EXPERIENCE S.R.L. (CUI RO6562512)
Cod CPV
30192000-1 · Accesorii de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
513,38 RON
Valoare atribuită
513,38 RON
Data publicării
27.08.2018 12:21
Termen limită
01.09.2018 17:00
Data finalizării
27.08.2018 13:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

513,38 RON

din 513,38 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.