Ofertă acceptată
Cumpărare directă
LADA TRANSPORT ALIMENTE CULOARE GALBENA 600X400X200 mm Plina avand in vedere ca nu trebuie sa se
- Număr anunț
- DA21071533
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN SATU MARE (CUI 3963722)
- Furnizor / câștigător
- GLOBAL EQUIPMENTS SRL (CUI RO26486690)
- Cod CPV
- 19520000-7 · Produse din plastic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 600 RON
- Valoare atribuită
- 600 RON
- Data publicării
- 27.08.2018 10:04
- Termen limită
- 01.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.08.2018 14:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
600 RON
din 600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro