Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Vopsea industriala auto, Spritz Chit
- Număr anunț
- DA20879649
- Autoritate contractantă
- / J13/60/1991 - CT BUS S.A. (CUI RO1883902)
- Furnizor / câștigător
- ROMCAST EXPERT SRL (CUI RO29001799)
- Cod CPV
- 44810000-1 · Vopsele (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 914,66 RON
- Valoare atribuită
- 914,66 RON
- Data publicării
- 20.07.2018 09:30
- Termen limită
- 25.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.07.2018 09:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
914,66 RON
din 914,66 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro