Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Unelte SP-uri Mangalia 59401.06.07
- Număr anunț
- DA20877142
- Autoritate contractantă
- r1890420 RAJA S.A CONSTANTA
- Furnizor / câștigător
- OPAL CONSTRUCT SRL (CUI RO17127522)
- Cod CPV
- 44511200-7 · Furci de gradina (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.116,50 RON
- Valoare atribuită
- 2.116,50 RON
- Data publicării
- 19.07.2018 14:53
- Termen limită
- 24.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.07.2018 15:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.116,50 RON
din 2.116,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro