Ofertă acceptată
Cumpărare directă
materiale publicitare- pac 19112
- Număr anunț
- DA21075729
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA TEHNICA DIN CLUJ NAPOCA (CUI 4288306)
- Furnizor / câștigător
- DOMINO ADVERTISING SRL (CUI 29031102)
- Cod CPV
- 22462000-6 · Materiale publicitare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.974 RON
- Valoare atribuită
- 5.974 RON
- Data publicării
- 27.08.2018 13:41
- Termen limită
- 01.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.08.2018 14:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.974 RON
din 5.974 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro