Ofertă acceptată Cumpărare directă

TROMBOSTOP 2MG*30CPR TERAPIA - ACENOCOUMAROLUMMYDOCALM KETONAL IV-IM 150MG*30CPR FILM - TOLPERISONUM

Număr anunț
DA21072713
Autoritate contractantă
SPITALUL GENERAL CAI FERATE DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4337395)
Furnizor / câștigător
MEDIPLUS EXIM SRL (CUI RO9311280)
Cod CPV
33622100-7 · Medicamente utilizate in cardiologie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.405,29 RON
Valoare atribuită
5.405,29 RON
Data publicării
27.08.2018 11:04
Termen limită
01.09.2018 17:00
Data finalizării
27.08.2018 12:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.405,29 RON

din 5.405,29 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.