Ofertă acceptată Cumpărare directă

Anunt in presa scrisa

Număr anunț
DA21071202
Autoritate contractantă
ASOCIATIA GRUPUL DE ACTIUNE LOCALA SOVIDEK – HEGYALJA HELYI AKCIOCSOPORT EGYESULET (CUI 29010460)
Furnizor / câștigător
FUN AESTETICS SRL (CUI RO18105409)
Cod CPV
79342200-5 · Servicii de promovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.040 RON
Valoare atribuită
5.040 RON
Data publicării
27.08.2018 09:41
Termen limită
01.09.2018 17:00
Data finalizării
27.08.2018 10:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.040 RON

din 5.040 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.