Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de management proeicte si consultanta in domeniul achiziţiilor publice

Număr anunț
DA21049777
Autoritate contractantă
COMUNA UCEA (PRIMARIA) (CUI 4443477)
Furnizor / câștigător
CENTER STRATEGY SUPORT S.R.L. (CUI 38674719)
Cod CPV
72224000-1 · Servicii de consultanta privind gestionarea proiectelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
46.300 RON
Valoare atribuită
46.300 RON
Data publicării
22.08.2018 12:11
Termen limită
29.08.2018 17:00
Data finalizării
27.08.2018 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

46.300 RON

din 46.300 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.