Ofertă acceptată Cumpărare directă

LIVRARE CABLU JY(st) +MANOPERA CABLARE PENTRU MUTARE CALCULATOR CF OFERTEI 286.1/06.07.2018

Număr anunț
DA21046552
Autoritate contractantă
Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti (CUI 4602041)
Furnizor / câștigător
CONSTRUCT & VALIDARI CLEAN ROOMS SRL (CUI 33112078)
Cod CPV
31224800-0 · Seturi de racordare a cablurilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
731 RON
Valoare atribuită
731 RON
Data publicării
22.08.2018 09:26
Termen limită
27.08.2018 17:00
Data finalizării
27.08.2018 16:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

731 RON

din 731 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.