Ofertă refuzată
Cumpărare directă
FILTRU PENTRU FANTADA ARTEZIANA DIN TABLA PERFORATA DIN INOX
- Număr anunț
- DA20844646
- Autoritate contractantă
- Municipiul Carei (CUI 4481160)
- Furnizor / câștigător
- PRINZ SRL (CUI RO4750161)
- Cod CPV
- 44400000-4 · Diverse produse fabricate si articole conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.092,74 RON
- Valoare finală
- 5.092,74 RON
- Data publicării
- 16.07.2018 09:44
- Data finalizării
- 20.07.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.