Număr anunț
DA20826745
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA „DIMITRIE ONCIUL” (CUI 16081680)
Furnizor / câștigător
TERAPONT INSTAL S.R.L. (CUI RO36151594)
Cod CPV
44000000-0 · Structuri si materiale de constructii; produse auxiliare pentru constructii (cu exceptia aparatelor electrice) (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.365,47 RON
Valoare finală
4.365,47 RON
Data publicării
12.07.2018 08:22
Data finalizării
20.07.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.