Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lucrari de reparatii si intretinere Gradinita cu orar/program normal din loc Gradina, jud. Constanta
- Număr anunț
- DA20879760
- Autoritate contractantă
- COMUNA GRADINA (PRIMARIA GRADINA) (CUI 17093977)
- Furnizor / câștigător
- TERMO MOB CONSTR SRL (CUI 22738670)
- Cod CPV
- 45453100-8 · Lucrari de renovare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 58.000 RON
- Valoare atribuită
- 58.000 RON
- Data publicării
- 20.07.2018 09:37
- Termen limită
- 25.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.07.2018 16:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
58.000 RON
din 58.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro