Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MUTARE MASURA BRANSAMENT ELECTRIC TRIFAZAT
- Număr anunț
- DA20878577
- Autoritate contractantă
- COMPANIA DE APA SA BUZAU (CUI RO22987337)
- Furnizor / câștigător
- RECONIA 93 SRL (CUI RO4054453)
- Cod CPV
- 45317000-2 · Alte lucrari de instalare electrica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.200 RON
- Valoare atribuită
- 3.200 RON
- Data publicării
- 20.07.2018 07:47
- Termen limită
- 25.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.07.2018 10:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.200 RON
din 3.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro