Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de supraveghere a lucrărilor de construcții
- Număr anunț
- DA21071724
- Autoritate contractantă
- Comuna Tutora (Primaria comunei TUTORA) (CUI 4540224)
- Furnizor / câștigător
- ROADS & BUILDINGS SRL (CUI 24931731)
- Cod CPV
- 71247000-1 · Supraveghere a lucrarilor de constructii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.196 RON
- Valoare atribuită
- 2.196 RON
- Data publicării
- 27.08.2018 10:14
- Termen limită
- 01.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.08.2018 10:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.196 RON
din 2.196 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro