Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Furnizare pachet curatenie pentru Comuna Comlosu Mare
- Număr anunț
- DA21069830
- Autoritate contractantă
- COMUNA COMLOSU MARE (CUI 4483854)
- Furnizor / câștigător
- NEWDESK SRL (CUI 26999482)
- Cod CPV
- 39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 766,22 RON
- Valoare atribuită
- 766,22 RON
- Data publicării
- 25.08.2018 08:55
- Termen limită
- 01.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.08.2018 14:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
766,22 RON
din 766,22 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro