Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de drumuri din piatra concasata si din deseu de cariera

Număr anunț
DA20871834
Autoritate contractantă
COMUNA BALC (CUI 5431683)
Furnizor / câștigător
GAL CRISTINA ADRIANA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI RO28022483)
Cod CPV
45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
46.200 RON
Valoare atribuită
46.200 RON
Data publicării
19.07.2018 10:15
Termen limită
25.07.2018 17:00
Data finalizării
20.07.2018 15:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

46.200 RON

din 46.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.