Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lucrari de hidroizolatie cu membrana bituminoasa
- Număr anunț
- DA20871650
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA MUNICIPIULUI REGHIN (CUI 3675258)
- Furnizor / câștigător
- DORICONS S.R.L. (CUI 16699747)
- Cod CPV
- 45400000-1 · Lucrari de finisare a constructiilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 17.962,17 RON
- Valoare atribuită
- 17.962,17 RON
- Data publicării
- 19.07.2018 10:05
- Termen limită
- 25.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.07.2018 08:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
17.962,17 RON
din 17.962,17 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro