Acasă · Licitații
· Inchiriere de utilaje si de echipament de constructii si de lucrari publice cu operator (Rev.2)
Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Inchiriere utilaje pentru constructii
- Număr anunț
- DA20868437
- Autoritate contractantă
- UNITATEA ADMINISTRATIV TERITORIALA A COMUNEI VADENI (CUI 4342650)
- Furnizor / câștigător
- DOFLOM SRL (CUI 18597107)
- Cod CPV
- 45500000-2 · Inchiriere de utilaje si de echipament de constructii si de lucrari publice cu operator (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.620 RON
- Valoare finală
- 4.620 RON
- Data publicării
- 18.07.2018 15:05
- Data finalizării
- 20.07.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.