Ofertă acceptată Cumpărare directă

ARGININUM / Sargenor 1g/5ml sol.buv.x 20fiole

Număr anunț
DA21064013
Autoritate contractantă
Spitalul de Boli infectioase si Psihiatrie Baia Mare (CUI 3627501)
Furnizor / câștigător
FILDAS TRADING SRL (CUI RO4851409)
Cod CPV
33692400-1 · Solutii pentru perfuzii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.670 RON
Valoare atribuită
1.670 RON
Data publicării
24.08.2018 09:22
Termen limită
29.08.2018 17:00
Data finalizării
27.08.2018 10:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.670 RON

din 1.670 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.