Ofertă acceptată Cumpărare directă

INCIDIN ACTIVE

Număr anunț
DA21063702
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC C.F. CLUJ (CUI 4288349)
Furnizor / câștigător
ECOLAB SRL (CUI RO10543381)
Cod CPV
24455000-8 · Dezinfectanti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.400 RON
Valoare atribuită
5.400 RON
Data publicării
24.08.2018 09:02
Termen limită
29.08.2018 17:00
Data finalizării
27.08.2018 12:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.400 RON

din 5.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.