Ofertă refuzată Cumpărare directă

Lucrari decolmatare mecanica

Număr anunț
DA21049781
Autoritate contractantă
Primaria municipiului Campulung Moldovenesc (CUI 4842400)
Furnizor / câștigător
NOVEMART SRL (CUI 15097875)
Cod CPV
45246000-3 · Lucrari de regularizare a cursurilor de apa si a viiturilor (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
25.210 RON
Valoare finală
25.210 RON
Data publicării
22.08.2018 12:11
Termen limită
28.08.2018 17:00
Data finalizării
27.08.2018 13:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.