Ofertă acceptată Cumpărare directă

achizitionare jocuri

Număr anunț
DA21029201
Autoritate contractantă
DIRECTIA PUBLICA DE PROTECTIE SOCIALA (CUI 13969234)
Furnizor / câștigător
ZEUS SRL (CUI RO2159860)
Cod CPV
37524000-7 · Jocuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
263,70 RON
Valoare atribuită
263,70 RON
Data publicării
20.08.2018 08:47
Termen limită
29.08.2018 17:00
Data finalizării
27.08.2018 12:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

263,70 RON

din 263,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.