Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Curs Consilierea copilului și a familiei
- Număr anunț
- DA21073172
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA BRASOV (CUI 14206842)
- Furnizor / câștigător
- CENTRUL DE CONSULTANŢĂ ŞI STUDII EUROPENE SRL (CUI RO17253210)
- Cod CPV
- 80530000-8 · Servicii de formare profesionala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.410 RON
- Valoare atribuită
- 4.410 RON
- Data publicării
- 27.08.2018 11:24
- Termen limită
- 01.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.08.2018 12:43
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.410 RON
din 4.410 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro