Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lucrari de reparatii generale si de renovare
- Număr anunț
- DA21072753
- Autoritate contractantă
- Colegiul Csiky Gergely Arad (CUI 3520016)
- Furnizor / câștigător
- ARKAL INVEST CONS SRL (CUI RO15588619)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 33.620,68 RON
- Valoare atribuită
- 33.620,68 RON
- Data publicării
- 27.08.2018 11:06
- Termen limită
- 01.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.08.2018 11:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
33.620,68 RON
din 33.620,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro