Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Vibrator beton STRONG cu ax flexibil de imersie de 4m cu cap de vibrare 38 sau 45mm
- Număr anunț
- DA21070948
- Autoritate contractantă
- ORASUL DOLHASCA (CUI 5461609)
- Furnizor / câștigător
- SIFEE UTILAJE SRL (CUI RO26704247)
- Cod CPV
- 43300000-6 · Masini si echipament de constructii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.375 RON
- Valoare atribuită
- 1.375 RON
- Data publicării
- 27.08.2018 09:23
- Termen limită
- 01.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.08.2018 10:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.375 RON
din 1.375 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro