Ofertă acceptată
Cumpărare directă
REPARATIE REDUCTOR FS55 PENTRU MOTOCOASA
- Număr anunț
- DA20862707
- Autoritate contractantă
- COMUNA CORBII MARI (PRIMARIA CORBII MARI) (CUI 4402612)
- Furnizor / câștigător
- EX GALA CO SRL (CUI RO13629275)
- Cod CPV
- 50800000-3 · Diverse servicii de intretinere si de reparare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 175,63 RON
- Valoare atribuită
- 175,63 RON
- Data publicării
- 18.07.2018 10:00
- Termen limită
- 23.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.07.2018 13:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
175,63 RON
din 175,63 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro