Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Router MikroTik CCR1009-7G-1C-1S+ 7-port Gigabit Ethernet mt ccr1009-7g-1c-1s+
- Număr anunț
- DA21067590
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Colentina (CUI 4283929)
- Furnizor / câștigător
- COMPLET SERVICE SRL (CUI RO15218020)
- Cod CPV
- 30200000-1 · Echipament si accesorii pentru computer (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.100 RON
- Valoare atribuită
- 4.100 RON
- Data publicării
- 24.08.2018 12:43
- Termen limită
- 29.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.08.2018 13:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.100 RON
din 4.100 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro