Ofertă acceptată Cumpărare directă

executie sistem securitate

Număr anunț
DA20881113
Autoritate contractantă
Scoala 1 Gheorghe Popadiuc Radauti (CUI 18252396)
Furnizor / câștigător
SEGANIMEX SRL (CUI RO8421170)
Cod CPV
35120000-1 · Sisteme si dispozitive de supraveghere si de securitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.362 RON
Valoare atribuită
3.362 RON
Data publicării
20.07.2018 10:49
Termen limită
25.07.2018 17:00
Data finalizării
20.07.2018 10:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.362 RON

din 3.362 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.