Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii reparare sistem ventilatie
- Număr anunț
- DA21071501
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - Unitatea Militara 02472 Bucuresti (CUI 4221039)
- Furnizor / câștigător
- MULTIPLEX CLIMA COMPANY S.R.L. (CUI RO22078507)
- Cod CPV
- 45331200-8 · Lucrari de instalare de echipament de ventilatie si de aer conditionat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.475,12 RON
- Valoare atribuită
- 6.475,12 RON
- Data publicării
- 27.08.2018 10:02
- Termen limită
- 01.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.08.2018 10:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.475,12 RON
din 6.475,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro