Ofertă acceptată Cumpărare directă

Prelungitor electric - 6p. * 10 m.

Număr anunț
DA21070550
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic Petru Poni (CUI 4541912)
Furnizor / câștigător
CONCOM-IMPEX SRL (CUI RO14402873)
Cod CPV
31320000-5 · Cabluri de distributie a curentului electric (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
489,50 RON
Valoare atribuită
489,50 RON
Data publicării
27.08.2018 08:52
Termen limită
01.09.2018 17:00
Data finalizării
27.08.2018 12:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

489,50 RON

din 489,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.