Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Servicii de cazare si masa pentru Scoala de vara ANTREPRENORIAT SI LIMBA FRANCEZA FABIZ 2018
- Număr anunț
- DA20862682
- Autoritate contractantă
- ACADEMIA DE STUDII ECONOMICE BUCURESTI (CUI 4433775)
- Furnizor / câștigător
- VLAHIA ART & DECO SRL (CUI RO31524854)
- Cod CPV
- 55100000-1 · Servicii hoteliere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 35.678,88 RON
- Valoare finală
- 35.678,88 RON
- Data publicării
- 18.07.2018 09:59
- Data finalizării
- 20.07.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.