Acasă · Licitații
· Lucrari de instalare de echipamente de incalzire, de ventilare si de aer conditionat (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET ECHIPAMENT AER CONDITIONAT INVERTER
- Număr anunț
- DA21029663
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL DR. ALEXANDRU SIMIONESCU HUNEDOARA (CUI 5453860)
- Furnizor / câștigător
- EVEREST INSTAL SRL (CUI RO16663492)
- Cod CPV
- 45331000-6 · Lucrari de instalare de echipamente de incalzire, de ventilare si de aer conditionat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.684,21 RON
- Valoare atribuită
- 1.684,21 RON
- Data publicării
- 20.08.2018 09:22
- Termen limită
- 01.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.08.2018 14:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.684,21 RON
din 1.684,21 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro