Ofertă acceptată
Cumpărare directă
INSTALARE DISPOZITIVE SECURITATE-CONTROL ACCES
- Număr anunț
- DA21073806
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA"IULIU MANIU" Zalau (CUI 4566364)
- Furnizor / câștigător
- DIA GUARD PROTECTION SRL (CUI 25271528)
- Cod CPV
- 45233292-2 · Instalare de dispozitive de securitate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.884 RON
- Valoare atribuită
- 3.884 RON
- Data publicării
- 27.08.2018 11:57
- Termen limită
- 01.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.08.2018 12:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.884 RON
din 3.884 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro