Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 16,9% sub estimat

Tramadol 100mg/2ml sol.inj*5f*2ml (TRAMADOLUM)

Număr anunț
DA21065765
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC CAI FERATE IASI (CUI 4981239)
Furnizor / câștigător
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI RO8955860)
Cod CPV
33632100-0 · Antiinflamatoare si antireumatismale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.169 RON
Valoare atribuită
971,60 RON 16,9% sub estimat
Data publicării
24.08.2018 11:01
Termen limită
01.09.2018 17:00
Data finalizării
27.08.2018 14:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

971,60 RON

din 1.169 RON estimat 16,9%

Adjudecat la 83,1% din estimat · economie 197,40 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.