Ofertă acceptată Cumpărare directă

XEFO RAPID CPR FILMATE 8MG

Număr anunț
DA21075901
Autoritate contractantă
SPITAL MUNICIPAL RAMNICU SARAT (CUI 4697653)
Furnizor / câștigător
FELSIN FARM SRL (CUI RO3024756)
Cod CPV
33632100-0 · Antiinflamatoare si antireumatismale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
532 RON
Valoare atribuită
532 RON
Data publicării
27.08.2018 13:52
Termen limită
01.09.2018 17:00
Data finalizării
27.08.2018 14:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

532 RON

din 532 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.