Ofertă refuzată Cumpărare directă

Etamsilat inj.250mg/2ml-5f/2ml SIC(Etamsylatum)

Număr anunț
DA21059515
Autoritate contractantă
Spitalul Profesor Dr. Eduard Apetrei Buhuși (CUI 4187271)
Furnizor / câștigător
FILDAS TRADING SRL (CUI RO4851409)
Cod CPV
33621200-1 · Antihemoragice (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
177,46 RON
Valoare finală
177,46 RON
Data publicării
23.08.2018 13:15
Data finalizării
27.08.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.